HİZMET ALANLARIMIZ

İnternetten İçerik Kaldırma İle İlgili Vermiş Olduğumuz Hizmetler

 • İnternetten Video Kaldırma

  Bu hizmeti internette bulunan tüm mecralardan istediğiniz bir videoyu kaldırmak için veriyoruz.

 • Googledan İçerik Kaldırma

  Google arama motorunda, x bir mecradan içerik kalksa bile sonuç kalkmıyor. Nedeni ise, google arama motorunun işleyiş düzeninde yatmaktadır. Index leme mantığından dolayı, içerik kalksa bile, o sonuç görünmeye devam edecektir. Bu hizmetimizde sonucu da kaldırıyoruz.

 • Site Klonlama

  Özellikle son zamanlarda finans kuruluşlarının yaşadığı bu problem, bireysel bazlı da yaşanabilir. Bu konuda tarama-takip ve analiz (itibar yönetimi) hizmeti alıyorsanız anlık olarak müdahale etmeye başlıyoruz.Ya da durum ortaya çıkar çıkmaz, bizimle iletişime geçip bu sıkıntıyı çözebilirsiniz.

 • Olumsuz Haber ve İçerik Kaldırma

  İtibar yönetiminin ikinci yarısı olarak nitelendirdiğimiz bu hizmet, özünde çok değerli olan bir hizmettir.Ortaya çıkmış verilerin analizi doğrultusunda ve belirlenen olumsuz içerikler sayesinde, Olumsuz haber ve içerik kaldırma hizmeti hem kurumları hem de bireylerin hayatlarına daha temiz ve gönül rahatlığıyla devam etmelerini sağlayan bir hizmettir. Olumsuz haber ve içerik kaldırma hizmeti için, itibar yönetimi hizmetimizi alıp anlık olarak müdahale etmemize izin verirsiniz ya da sizlerden link başına gelen talebe ve onaya göre harekete geçeriz. Hedefimiz, hayatlarınızı zorlaştıran içeriklerden kurtulmanıza yardımcı olmaktır.

 • Google Reklam İhlalleri (Adwords İhlaller)

  Google arama motorlarında anahtar kelime ve kitle tanımlamalarıyla verilen reklamlarda, google ads in topluluk kurallarına uyulmayan durumlarla ilgili, google ile iletişime geçip hesabı aktif hale getirebiliyoruz.

 • Sahte Hesap Kapatma

  Kişinin ya da kurumun yaşamını zorlaştıran sahte hesaplar konusunda, 24-48 saat arasında aksiyon almaktayız

 • Sahte Eposta İhlalleri (Anti Phishing)

  Sahte e-posta durumları, ağırlıklı olarak kurumlara karşı olsa da, bireyler de bu durumu yaşayabiliyorlar. Sahte e-posta girişimi ile ödeme yapmanızı ya da kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışabilirler. Bu durumun mağdurları kişi ya da kurum olmaktadır. Sahte e-posta girişimlerine karşı, aksiyon almaktayız.

 • Kopya İçerik Tespiti

  Telif hakkı size ait olan eserlerinizi takip ederiz.Arama motorları sonuçlarında, sosyal medya da x bir paylaşımın, bahsedilmenin(mention) içinde bulunup bulunmadığını tespit etmekteyiz.

 • Telif Hakkı Takip ve Koruma

  E-koruma olarak, eserinizin kullanım hakkına bir ücret ödemeden, illegal olarak kullanımı noktasında internet ve sosyal medya tarafında tespit etmekteyiz. Şunu da eklememiz gereklidir; bazı durumlarda eser ve eseri üreten kişinin ünü yüksek ise, duruma ve kişiye özel bir plan yapmaktayız. İşin o noktasında, sadece itibar yönetimi hizmetimizin özelliklerinin yanısıra, cafe vb. fiziksel yerleri de planımızın içerisine almaktayız. Kısacası, eserin tipi ve eserin üreticisinin ününe göre plan ile istenilen sonuca ulaşmaktayız.

 • DMCA Film Koruma ve Korsan Kaldırma

  Gerek ülkemizde, gerek dünyada en çok telif hakkı ihlallerine maruz kalan eserlerin başında, sinema-Tv filmleridir. Bilindiği üzere, bu durum yapımcıları ve telif hakkı sahiplerini büyük miktarda zarara uğratmaktadır. Özellikle, internet ortamı gibi ciddi gelişim içerisinde olan bir mecrada, sinema ve TV filmleri korsan olarak yayınlanmasını hızlı bir şekilde engelleyerek, kaldırılması için hızlı ve etkili aksiyonlar almaktayız. Bu sayede, ortaya çıkabilecek zararları minimuma indiriyoruz.

 • DMCA Dizi Koruma ve Korsan Kaldırma

  Gerek ülkemizde, gerek dünyada en çok telif hakkı ihlallerine maruz kalan eserlerin başında,dizi gibi yerel ve global yapımlar gelmektedir. Bilindiği üzere, bu durum yapımcıları ve telif hakkı sahiplerini büyük miktarda zarara uğratmaktadır. Özellikle, internet ortamı gibi ciddi gelişim içerisinde olan bir mecrada, dizi gibi yerel ve global yapımların korsan olarak yayınlanmasını hızlı bir şekilde engelleyerek, kaldırılması için hızlı ve etkili aksiyonlar almaktayız. Bu sayede, ortaya çıkabilecek zararları minimuma indiriyoruz.Bu kısmın varlığı özellikle, netflix, blutv gibi önemli yapım şirketleri için elzemdir.

 • DMCA Müzik Koruma ve Korsan Kaldırma

  İnternetin sürekli gelişen ve kontrol edilemez yapısı dolayısıyla, şirketlerin ya da bireylerin sahip olduğu video ve müzik eserleri üzerindeki telif hakları çok kolay bir biçimde ihlal edilebilmekte ve bu durum telif hakkı sahipleri bakımından büyük zararlara yol açabilmektedir. Bunun için, video ve müzik eserlerinin, hak sahibi olmayan kişiler tarafından paylaşılmasının ve bu paylaşımlardan kazanç sağlanmasının durdurulması, telif hakkı sahiplerinin zararlarının tazmin edilmesi için süreçleri başlatıyoruz ve takibinin titizlikle yapılması sağlıyoruz.

 • Sahte/Korsan Siteleri Google Sonuçlarında Kaldırılması

  Sahte/korsan yapılan sitelerin amacı sizlerden birşeyler çalabilmektir. Bu zaman zaman, birey bazlı olurken, bazen de kurum bazlı olmaktadır. Bu hizmet kapatılan, kapatılmış sahte/korsan sitenin google sonuçlarından kaldırılma işlemidir.

 • Alan adı ihlalleri

  Alan adınızın benzerleri üzerine site kurarak markanız usulsüz olarak kullanılabilir ya da sahtecilik faaliyetlerinde bulunulabilir. Ya da, sitenizin domaini çalınmış ya da ele geçirilmiş olabilir. Bu konularda hızlı aksiyonlarımızla itibar kaybı ve sahtecilik dolayısıyla uğrayabilceğiniz zararları bertaraf ediyoruz.

 • Instagram Mavi Tick Alma

  Instagram sosyal medya mecrasında, var olan instagram hesabınıza mavi tick tanımlama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmette, bireyler özel olarak ödemeyi yaptığınız halde ‘instagram mavi tick hizmeti’ yerine getirilmediği gibi ödemeyi geri iade etmekteyiz.

 • Online offline Medya Tarama ve Takibi

  İtibar yönetimi hizmetinin yarısı demek olan online, offline Medya Tarama ve Takibi hizmeti ile ınternet ve sosyal medya, dergi, gazete vb basılı medyada tarama ve takib hizmeti almış oluyorsunuz. Bu sayede, online (paylaşım, basediliş görmüş- mention) ile offline (hareket görmemiş, muhtemelen arşivlerde duran ama önem arz eden) bir şekilde belirttiğiniz bir ya da daha fazla anahtar kelime doğrultusunda bu hizmeti veriyoruz.

 • Rakip Kişi ve Kurum İtibar Analizi

  Online, offline Medya Tarama ve Takibi ile elde edilen veriyi, e-koruma ya özel bir teknik ile inceleyip olumlu-nötr-olumsuz bir şekilde yüzdeliyoruz. Bu yüzde’de ki olumlu olan yüzde, o anahtar kelimenin ‘itibar yüzdesi’ tanımını taşımaktadır.Bu sayede, rakip kişi ve Kurum olarak nitelendirdiğiniz markanın ‘itibar yüzdesinin’ yanısıra, olumsuz yüzdelerini ve içeriklerini görüyor olacaksınız. Bu sayede, kurum ya da birey olarak ne durumda olduğunuzu belirleyebilirsiniz.