DMCA Türkiye | Dizi – Film – Müzik Telif Koruması

/DMCA Türkiye | Dizi – Film – Müzik Telif Koruması
DMCA Türkiye | Dizi – Film – Müzik Telif Koruması2018-04-26T10:21:40+00:00

Teknolojinin hızla gelişmesi ve yaygınlaşan internet kullanımı ile karşılaşılan sorunlar ve yapılan ihlaller de gün geçtikçe artmaktadır.

Bu durumdan; yapılan telif hakkı ihlallerinden dolayı en çok zarar gören eserler, sinema-TV filmleri ve dizilerdir. Sinema filmleri vizyona girdikleri gün, hatta vizyon tarihlerinden birkaç gün öncesinde, diziler ise TV’de yer aldıkları andan itibaren internetin kara dünyası korsan yayın yapan sitelerde ihlallere maruz kalıyorlar. Bu durum yapımcı ve telif hakkı sahiplerini büyük bir zarara uğratmaktadır.

Hızına yetişilemeyen internet ortamında, verilen emekleri hiçe sayarak usulsüz bir biçimde film ve dizilerinizin yayınlanmasını engellemek ve kaldırmak E-koruma.net ile çok kolay.

DMCA Turkey by e-koruma.net ile telife konu olan eserlerinizi internet ortamında izinsiz yayımlayan internet sitelerinin arama motorlarında çıkmasının engellenmesini, içeriğin kalıcı olarak kaldırılmasını, lisanssız ürün kullanma kısmında hukuki süreçlerin başlatılmasını ve takip edilmesini sizin adınıza yapmaktadır. DMCA Turkey by E-koruma.net internetteki telif haklarınızı eş zamanlı takip ederek hak sahipleri adına bu korsan yayınların engellenmesini sağlanmaktadır.

Her türlü film, dizi ve müzik içeriğinizin youtube ve diğer paylaşım sitelerinde hukuka aykırı bir şekilde “korsan” paylaşımlarının önüne geçiyor ve gerekiyorsa yasal işlem süreciyle kaldırıyoruz.

Eser sahibinin maddi kaybını önlüyor ve dijital ortamı yeni bir satış ve gelir kanalına dönüştürüyoruz.

DMCA Turkey by E-koruma.net;

*Film ve dizilerinizin korsan olarak yayınlanmasını engellemek için zamanında, etkili ve hukuki aksiyonlar alır. Böylece oluşabilecek zararları en düşük seviyeye indirmiş olur.

*Korsan yayın yapan web sitelerinden size ait film, dizi gibi eserlerin tespitini yapıp ve yasal yollarla kaldırılır.

*İnternet gibi haberlerin saniyeler içerisinde yayıldığı bir alanda, takiplerin sürekli yapılması gerekmektedir. Bu sebeple DMCA Turkey by E-koruma.net sizin adınıza 7/24 size ait içerik tarama yaparak sizi zarara uğratacak durumları engelleyecektir.

DMCA TURKEY WEB SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN : DMCATURKEY.COM

  • Çalışmalarımızı; Fikri Haklar ve Bilişim Hukukunda Türkiye’nin önde gelen hukuk bürosu olan Kurtulus&Partners Law Firm , Telif Hakları tespit – Uluslararası İspatlandırma alanında dünyada tek olan Copyrobo ve Türkiyede film,dizi ve dizi filmlerin korunması amacıyla kurulan DMCA TURKEY ile ortak yürütmekteyiz.

7/24
listele
filtrele
kaldır
E-koruma.net